НОВИНИ

21 квітня   студенти “мистецької журналістики”   вчилися розписувати писанки  до Великодня.  Майстер-клас проводила Олександра Корнійко.  Всі зацікавлені ще  мають  час і  добру нагоду  навчитися  мистецтва писанкарства  до  початку  свят. Подробиці:

Гендерний тиждень в Інститут журналістики КНУ імені Тараса Шевченка (офіційна) добіг свого завершення. Підсумком став щорічний міжнародний круглий стіл «Моделі гендерної презентації у мас-медіа та рекламі». Організаторами всіх подій виступили кафедри історії журналістики, реклами та зв’язків із громадськістю Інституту журналістики, Факультет соціології КНУ імені Тараса Шевченка (освітня програма Гендерні студії / GenderStudies.UA) КНУ імені Тараса Шевченка, відділення суспільних комунікацій Київська Мала академія наук учнівської молоді за підтримки Heinrich-Böll-Stiftung Ukraine. За підсумками виступів формується збірник, посилання на який незабаром з’явиться на нашій сторінці. 
Ще не встигли вщухнути емоції від тижневих подій, а у нас уже чимало ідей і планів на майбутнє. Слідкуйте за нашими анонсами!

#gender_mediadiscours #gendermedia #genderequallity #gender

16 квітня дві команди, до складу яких увійшли студенти Інституту журналістики, економічного факультету КНУ імені Тараса Шевченка та вихованці Київської малої академії наук, створили онлайн медіа на гендерну тематику. Учасники та учасниці були вільні у виборі тем та героїв/героїнь, проте обмежені часовими рамками. У підсумку маємо два насичені, непересічні проекти. Ознайомитися з ними можна за посиланням у коментарях.
Ми анонсували захід як конкурс, проте журі вирішило нагородити обидві команди за креативну й професійну роботу.
Захід відбувся в рамках гендерного тижня, який проходить в Інституті журналістики. Дякуємо Представництво Фонду ім. Гайнріха Бьолля в Україні, особисто Anna Dovgopol та Гендер в деталях за підтримку наших ініціатив та надані чудові подарунки.

#gender_mediadiscours #gendermedia #genderequallity #gender

Гендерний тиждень в Інституті журналістики – це ще й можливість попрактикуватися у створенні контенту на гендерну тематику. У вівторок, 16 квітня, з 14.00 до 17.00 творчі команди працюватимуть над виробництвом конвергентного медіа та виборюватимуть звання найкращих. Чим більше команд, тим запекліша боротьба, а отже приємніша перемога. Для участі необхідно заповнити форму за посиланням https://forms.gle/DJfUfLt4XtLgg8vk7.

#gender_mediadiscours #gendermedia #genderequallity #gender

Comments are closed.