Дослідницьці візіти та стипендії Університету Торонто

Університет Торонто запрошує вчених з України, що працюють у сфері соціальних та гуманітарних наук взяти участь у програмі короткотермінових дослідницьких візитів (Petro Jacyk Visiting Scholars) у 2018-2019 навчальному році.

Переможці проводитимуть дослідження та співпрацюватимуть із канадськими вченими в CERES (Centre for European, Russian, and Eurasian Studies). Можлива участь у наукових заходах і виступи з доповіддями. Зазвичай, візити відбуваються з вересня по квітень.

Детально про програму читайте тут.

На додачу, в рамках програми щороку надається фінансування для однієї особи, яка досліджує Голодомор в Україні.

Учасник має обов’язково вільно володіти англійською мовою.

Щоб взяти участь, подайте заявку (MS Word; Adobe Acrobat PDF) з такими документами:

  1. Опис дослідницької пропозиції обсягом 2 сторінки.
  2. CV.
  3. Два рекомендаційні листи.

У супровідному листі вкажіть орієнтовну дату прибуття та тривалість перебування у сторони, що приймає. Ви можете запропонувати особу з Університету Торонто, яка може допомагати Вам під час проведення дослідження. В іншому разі, цю особу призначить університет.

Пакет документів має бути англійською мовою. Надсилати на електронну адресу jacyk.program@utoronto.ca до 1 лютого 2018 року.

Також молоді вчені мають можливість податися на дослідницьку стипендії. Детальніше про програму: http://sites.utoronto.ca/jacyk/postdoctoral%20fellowship/call%20for%20applications.htm

Кінцева дата подачі документів для здобуття стипендії: 1 лютого 2018 року.

Залишити відповідь

Закрити меню