OK:TV, Людвіґсгафен

%d0%b1%d0%b5%d0%b7%d1%8b%d0%bc%d1%8f%d0%bd%d0%bd%d1%8b%d0%b9

У 2015 році був проведений перший українсько-німецький проект, спрямований на розвиток громадянських медіа в Україні. У 2016 році проект розширили до семи команд. Участь змогли взяти близько 50 студентів, практиків і викладачів з Білорусі, Польщі, Німеччини та України.

Цей проект був настільки успішним, що один із організаторів, Вольфганг Рессманн (директор відкритого каналу OK:TV у Людвіґсгафені, Німеччина)  запропонував організувати практику на своєму телевізійному каналі для наших студентів.

Навесні 2017 року троє наших студентів зможуть тиждень працювати у Німеччині всередині системи громадянських медіа. Основне завдання наших студентів – довести, що вони можуть працювати в різних умовах.

Це також чудова можливість покращити свої знання іноземної мови, навчитися користуватися знімальною технікою та іншим обладнанням у телестудії. Колектив OK:TV є невеликою та привітною родиною, де Ви зможете зробити перший крок до успіху!

Термін проходження практики: 01.05-14.05.2017

Вимоги: знання німецької, третій рік навчання.

Кількість студентів, що можуть взяти участь: 2-3

Телеканал OK:TV спільно з міською адміністрацією м. Людвіґсгафен виділяють 500 євро на підтримку практикантів. 500 євро частково покриють витрати на проживання. Ця сума частково покриє вартість проживання.

Це означає, що дорогу до Німеччини студенти оплачують самостійно.

Приблизна вартість проживання за 14 днів: від 200 євро

Приблизна вартість харчування з людини на день: 15 євро

Вартість одного квитка у громадському транспорті: 2.50 євро

Інформацію щодо оформлення візи ви отримаєте особисто після згоди на проходження практики.

Якщо у вас виникли запитання, не зволікайте. Залишайте коментарі під цією публікацією.

3 комментариев для “OK:TV, Людвіґсгафен”

1. Шановна Марино! Оскільки цього року ми вперше організовуємо такий вид практики для наших студентів, уся інформація уточнюється. Деталі будуть опубліковані на нашому сайті в лютому.

1. Також хотілося б дізнатися подробиці.
    Дуже цікаво прийняти участь у проекті.
    Повідомте, будь-ласка, інформацію, як щось з’ясуєте!