Open Poland

Шановні студенти та співробітники!

Ви вже чули про тренінги щодо програм Еразмус+? У вас є чудова можливість не просто відвідати тренінг, а взяти участь в освітній подорожі провідними університетами Республіки Польща. Ви дізнаєтеся все про навчання в польських університетах, зможете погуляти гарними європейськими містами та поспілкуватися особисто зі студентами програми Еразмус+ та інших програм обміну. Саме сьогодні ви можете закласти першу цеглину міцної стіни вашого майбутнього!

Вартість подорожі – 275 євро + 2000 грн (вартість квитків на поїзди УкрЗалізниці). Вартість включає оплату проїзду, проживання та організаційні витрати в межах освітньої подорожі.

Завантажуйте детальну Програму освітньої подорожі.

Для участі в подорожі, заповніть онлайн-анкету. Кінцевий термін подачі заявки на участь – 19 березня 2017 року. Після заповнення онлайн-анкети одразу надсилайте скан-копію першої сторінки вашого закордонного паспорту на електронну адресу: international.izh@gmail.com