Інтенсивний курс німецької мови

Шановні студенти!

Мовний центр університету Пассау (Німеччина), який є офіційним партнером Київського національного університету мені Тараса Шевченка, запрошує студентів Інституту журналістики на літній інтенсивний курс німецької мови.

Початок програми: 16 серпня 2017 року

Тривалість програми: 4 тижні (до 08 вересня 2017 року)

Мінімальний вік учасників: 18 років

Обсяг курсу: 80 занять по 45 хвилин

Курс завершується іспитом, в разі успішного складання якого учасники отримують сертифікат.

Термін подачі заяв – з 3 квітня 2017 року по 6 червня 2017 року. Оскільки мовний центр може прийняти тільки обмежену кількість учасників (не більше 120 осіб), реєстрацію може бути завершено раніше.

Програма передбачає проведення занять у першій половині дня 5 разів на тиждень (з понеділка по п’ятницю). Час після обіду учасники можуть проводити разом і тьюторами курсу (які є носіями мови) або планувати самостійно.

Розважальна програма, яка включена у ціну курса:

• вітальна вечірка
  • екскурсія містом Пассау
  • водна прогулянка по річкам Дунай й Інн
  • екскурсія до органного собору Штефансдом
  • відвідування традиційної баварської пивоварні

Заплановано також інші заходи за додаткову оплату, наприклад, екскурсія до Мюнхена та інші.

Проживання можливе у студентському гуртожитку.

Харчування забезпечується учасниками самостійно. У гуртожитку є кухня, також учасники отримують картку для можливості харчування в їдальні та кав’ярнях університету (Mensa-Card). Можливе оформлення страхового полісу на 4 тижні.

Вартість програми 1300 євро + 200 євро (страхова сума, яку Ви отримаєте при виїзді):

• Мовний курс – 499 євро;
  • Проживання – 290 євро + 200 євро страхова сума, яку Ви отримаєте при виїзді;
  • Витрати на харчування – 200-300 євро (їдальня 5-7 євро один раз поїсти у їдальні);
  • Страхування – від 10 євро;
  • Дорожні витрати – від 120 євро (автобус).

За детальною інформацією звертайтеся до викладачів німецької мови у каб. 231 до викладачів:

Сарміної Ганни Лембітівни

Євтушенко Людмили Володимирівни