Від Німеччини до України

Безымянный1000px-Logo_FH_Wuerzburg_Schweinfurt.svgkny

Шановні студенти і викладачі!

21-22 квітня 2017 року в Інституті журналістики відбудеться «Українсько-німецький науковий семінар» за участю професорів з університету міста Пассау і Інституту прикладних наук міста Вюрцбург (Німеччина). Тема заходу «Вплив інтерактивних форматів на журналістику. Зміни у стратегіях, інформуванні і автентичності».  Запрошуємо Вас до участі!

Програма семінару:

21 квітня, ауд. 22

14.10 – лекція професора Ральфа Хольфельда, завідувача кафедри соціальних комунікацій, керівника центру медіа і комунікацій університету міста Пассау «Der Einfluss sozialer Medien auf Aufmerksamkeitsmetriken und Relevanzkriterien im Journalismus». Робоча мова – німецька.

15.50 – лекція професора Олівера Хана, завідувача кафедри журналістики університета міста Пассау «Cyber Jihad: Social Media Propaganda by ISIS». Робоча мова – англійська.

17.20 – лекція професора Александра Годулли, завідувача кафедри медіа і комунікації Інституту прикладних наук міста Вюрцбург «Newsgames in journalism». Робоча мова – англійська.

Після кожної лекції планується коротка дискусія.

Щоб підготувати запитання, завантажуйте короткі Анотації Доповідей.

22 квітня, ауд. 231

12.00 – 14.00 – науковий колоквіум. Презентація і обговорення наукових робіт студентів, аспірантів і докторантів Інституту журналістики.