Зустріч із новими партнерами

logo__akademia_im_jana_dlugosza_w_czestochowie
Представники Інституту журналістики Київського національного університету імені Тараса Шевченка взяли участь у міжнародній науковій конференції “Роль соціальних комунікацій та мас-медій в європейській інтеграції”. Конференція проходила в Академії імені Яна Длугоша (м. Ченстохова, Польща). Заступник директора з науково-педагогічної роботи Євген Цимбаленко представив англомовну доповідь “New Tendencies in Media Communications: Ukrainian and Foreign Experience”.
DSC_0520
Завідувач кафедри соціальних комунікацій Ігор Паримський виступив із доповіддю “Соціально-політичні процеси в Україні і Європейський досвід”. Доповіді науковців викликали активні дискусії учасників конференції. P70508-104807
Між Київським національним університетом імені Тараса Шевченка та Академією імені Яна Длугоша (м. Ченстохова, Польща) укладено угоду про співробітництво та додаткову угоду – безпосередньо між Інститутом журналістики та Академією Яна Длугоша про академічну мобільність та науково-педагогічне співробітництво.
Окрім участі у конференції, Євген Цимбаленко провів перемовини про програми подвійних дипломів за ОС “Бакалавр” та “Магістр” спеціальностей “Журналістика та соціальна комунікація”, “Реклама та зв’язки з громадськістю”, “Видавнича діяльність та медіаредагування” та “Ведучий програм телебачення”.