Оголошено конкурс на участь у міжнародному проекті

«Federal Association of Citizen Media and Training Media» (Німеччина), «European Youth4Media Network Association» (Німеччина), «OK:TV Ludwigshafen» (Німеччина), «Форум українських журналістів» (Україна), «Center for Strategic Research» (Вірменія), «Caucasus University» (Грузія), Інститут журналістики Київського національного університету імені Тараса Шевченка (Україна), Факультет журналістики Національного університету «Одеська юридична академія» (Україна) запрошують Вас подати заявку до участі у міжнародному проекті «Зміна перспективи медіаосвіти і політичного діалогу», що відбудеться з 1 по 8 липня 2017 року в м. Одеса на Факультеті журналістики Національного університету «Одеська юридична академія».

Проект здійснюється за підтримки Міністерства закордонних справ ФРН. Головною метою є залучення представників різних інститутів до взаємодії з органами державної влади та самоврядування. Учасники проекту навчаться працювати в соціальних мережах, брати участь у налагодженні політичного діалогу та спілкуватися з іноземними колегами задля пошуків ефективного врегулювання збройних конфліктів.

Для участі у проекті необхідно до 15 червня 2017 року надіслати мотиваційний лист із контактною інформацією на електронну адресу:  forummediaukr@gmail.com.

Вільне володіння англійською мовою є обов’язковим критерієм відбору.

Усі витрати, пов’язані з участю в проекті, організатори беруть на себе. Вартість проїзду організатори відшкодовують за умови пред’явлення проїзних документів.

За підсумками роботи в Одесі будуть відібрані 6 учасників для продовження навчання у м. Єреван, Вірменія (вересень 2017 р.) та м. Київ (листопад 2017 р.).