Магістратура англійською в Польщі

83_6037b56f3

Шановні студенти-бакалаври!

Познанський університет імені Адама Міцкевича запрошує Вас вступити на англомовну програму “Журналістика та соціальні комунікації”.

Тривалість програми: 4 семестри.

Форма навчання: денна.

Мова навчання: англійська.

Вимоги: абітурієнти мають бути випускниками-бакалаврами і підтвердити знання англійської мови сертифікатом рівня В2 і вище.

Програма є новою в університеті і діятиме на проектних умовах. Для участі у програмі будуть відібрані 30 людей. Щоб взяти участь у конкурсному відборі абітурієнт має надіслати CV (резюме), а також мотиваційний лист англійською або польською мовою. Один з етапів відбору передбачає співбесіду англійською мовою. Теми для співбесіди будуть оголошені пізніше.

Навчання для першого набору студентів є безоплатним. Студенти-іноземці отримають стипендію у розмірі 1500 PLN на 9 місяців першого року навчання і 9 місяців другого року навчання.

Не пропустіть чудову нагоду навчатися в одному з найкращих університетів Польщі!

Детальніше про програму читайте на офіційному сайті Познанського університету: https://wnpid.amu.edu.pl/en/dla-kandydata/journalism-and-social-communication-graduate-programme-programme-in-english/