Вибори у Бундестаг. Осіння академія

mil_logoleipziglogo-3R38mjc9W2nCdfXRvk85A27TfTSxL0oa2000px-Auswärtiges_Amt_Logo.svg

Молдова-Інститут Лейпциг спільно з Лейпцизьким університетом за підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини проводять набір на осінню академію для журналістів із досвідом роботи у політичній журналістиці, політичних телепрограмах, а також для зацікавлених керівників соціально-політичних і суспільно-правових дирекцій і редакцій, представників науково-виробничих обєднань медіагалузі країн Молдови, України, Вірменії, Азербайджану, Грузії та Російської Федерації.

Час проведення осінньої академії: 17-30 вересня 2017 року

Робочі мови: німецька/російська

Власний внесок учасника: 50 євро

Для участі в конкурсному відборі необхідно до 22 липня 2017 року надіслати заповнену анкету, копію диплому про вищу освіту або свідоцтво про успішність, рекомендаційний лист від актуального роботодавця (німецькою, англійською, українською, російською або румунською мовою) і 2 приклади робіт на тему Політика/Вибори на електронну адресу: moldova@uni-leipzig.de

Анкету завантажуйте тут.

Організатори оплачують двотижневу навчальну програму, проживання, харчування, екскурсії та проїзд у громадському транспорті. Проїзд учасників із України компенсується. Сума компенсації залежить від реальної вартості квитків, але не повинна перевищувати 350 євро.

Детальне оголошення про академію російською мовою: Осенняя академия_Бунедстаг_RU