Варшавський університет запрошує перспективних дослідників

Шановні колеги!

Науково-дослідна частина Університету встановила наукові зв’язки з Варшавським університетом, який пропонує подати спільну заявку для участі у програмі Горизонт 2020 в проектах за напрямком Дії Марії Склодовської-Кюрі на індивідуальні стипендії (MSCA-IF-2017).

Пропозиція спрямована на підтримку досвідчених дослідників, які мають докторський ступінь або мають щонайменше чотири роки (повний робочий день) досвіду досліджень на час закінчення терміну подачі заявки – до
14.09.2017 року.

Грант надає допомогу для покриття ваших витрат на проживання, поїздки та сім’ю. Грант надається вашою організацією, як правило, університетом, дослідницьким центром або компанією в Європі, яка на момент спільної подачі заявки є організацією, що приймає.

Більш детально ознайомитися з інформацією про університет та умовами і перспективами спільної участі з Варшавським університетом в програмі Горизонт 2020 за напрямком MSCA-IF-2017 можна у цьому файлі.

Сайт Варшавського університету – http://en.uw.edu.

Заявку можна подати тут: https://ec.europa.eu/research/participants/portal/desktop/en/opportunities/h2020/topics/msca-if-2017.html

Контактна особа – керівник НКП «Дії Марії Склодовської-Кюрі» Ушаков Микола Володимирович (тел. 239-31-73, n.v.ushakov@gmail.com).