Весняний семестр в Португалії

Шановні бакалаври, магістри та аспіранти!

Оголошується конкурс Еразмус+ на навчання протягом весняного семестру 2017/2018 навчального року в Університет Міню (Португалія).

Дедлайн: 15 жовтня 2017 року
Спеціальності: усі загальні спеціальності (відповідно до навчального плану Вашого навчального закладу).

Стипендія: 750-800 євро.

Претенденти на стипендію мають подати такі документи англійською мовою:
1. CV у форматі EUROPASS;
2. Learning Agreement (драфт);
2. Мотиваційний лист;
3. Рекомендаційний лист від завідуючого кафедри/наукового керівника; для аспірантів лист-підтримка від наукового керівника;
4. Витяг з залікової книжки (для бакалаврів). для магістрів – копія диплому;
5. Обов’язково заповнити онлайн-анкету

Пакет документів в електронному вигляді має бути зібраний в один файл у форматі pdf (документи у іншому форматі не розглядатимуться), у зазначеному переліку, назва файлу має містити назву університету та прізвище претендента: Do Minho_Ivanov.

Прохання надсилати пакет документів електронною поштою (у полі subject вказати Do Minho_Ivanov)  на адресу Відділу міжнародного співробітництва: erasmusandprojects@gmail.com

Джерело: http://mobility.univ.kiev.ua/?p=2101&lang=uk