Зимова школа в Лейпцизі та Берліні

Шановні колеги!

Молдова-Інститут Лейпциг запрошує вас взяти участь у зимовій школі “Підтримка компетенції візуальної грамотності для консолідації демократії”, яка відбудеться у Лейпцизі та Берліні з 26 листопада по 3 грудня 2017 року.

Кінцевий термін подачі заявок: 29 жовтня 2017 року.

Необхідні документи для формування заявки:

1. Заповнена форма заявки з мотиваційним листом (німецькою, російською або англійською). Останню сторінку цієї форми треба відсканувати.
  2. Копія диплому про вищу освіту або свідоцтво про успішність.
  3. Рекомендаційний лист від актуального роботодавця (німецькою, англійською, російською, румунською або українською мовою).

Усі вказані документи треба об’єднати в один PDF-файл та надіслати на електронну адресу: moldova@uni-leipzig.de

Організатори оплачуть проживання, харчування та культурну програму. Компенсація на транспортні витрати для учасників з України складає 350 євро.

Детально про програму читайте тут.

Клубы Владивостока ipprim.ru/novosti/vladivostok Владивостока Доска объявлений г. Владивосток