EU Study Days в Ужгороді

Запрошуємо взяти участь у 23 сесії EU Study Days, яка відбудеться в Ужгороді 15-18 лютого 2018 року.

Для цього заповніть анкету за посиланням до 30 січня 2018 року, 23:00.

Це унікальна можливість для українських студентів та випускників ВНЗ:

• отримати нові знання від найкращих фахівців з Європейського Союзу та України;
• глибоко вивчити основні питання відносин між Україною та Європейським Союзом в усіх ключових сферах (політика, економіка, енергетика, візові питання, освіта, права людини);
• дістати можливість спілкування з представниками інституцій Євросоюзу, провідними експертами та науковцями;
• створити мережу активних освічених молодих людей, що підтримують європейську інтеграцію України.

Участь в Єврошколах є безкоштовною. Організатори оплачують проїзд, проживання та харчування учасників з інших міст, набір яких відбуватиметься на конкурсній основі.

Запрошуємо студентів (останніх курсів) та випускників українських ВНЗ з усіх регіонів України!

Робочі мови Єврошкіл – українська та англійська.