Європейський інститут дизайну в Києві

Європейський Інститут Дизайну (IED – Istituto Europeo di Design) завжди намагається підтримувати таланти і давати їм можливість розвиватися у найрізноманітніших сферах і напрямках.

У черговий раз IED гостюватиме на міжнародній виставці Interior Mebel 2018 і в креативному просторі IZONE з метою досягнення спільної мети залучення суспільства до творчого процесу, навчання і виховання талановитих особистостей, які працюють у міждисциплінарному колі людей, які палко бажають розробляти свої ідеї та втілювати їх в життя.

Андреа Тосі, головний спеціаліст IED з питань Міжнародного співробітництва та інновацій, проведе лекцію для українських студентів та молодих спеціалістів, які працюють в сфері дизайну. На майстер-класі мова піде про візуальне мистецтво, моду, дизайн і комунікації. Крім того, ця лекція може бути цікава і студентам бізнес-напрямків, а також технічних дисциплін, оскільки будуть обговорюватися комерційні сторони і передові технологіях процесу дизайну.

Лекції відбудуться 9 лютого 2018 року.

Міжнародний виставковий центр (Броварський проспект, 15).

IZONE (вул. Набережно-Лугова, 8).

Для участі у заході, потрібно зареєструватися за посиланням: https://www.ied.edu/uncategorized/blog/ied-in-kiev/26448

Якщо у вас виникли додаткові запитання, звертайтеся до організаторів: o.myelkova@ied.it