Список документів для оформлення наказу про відрядження за кордон :

1. Подання від підрозділу або особиста  заява на ім’я ректора університету за згодою (візою) директора інституту або декана факультету і завідувача кафедри. У даному документі необхідно вказувати:

· країну, місто і термін відрядження (з врахуванням часу на дорогу:1 або 2 дні в залежності від виду транспорту і 1 або 2 дні на повернення);

· мету відрядження;

· форму навчання студентів (бюджетна або контрактна);

· збереження чи незбереження стипендії;

· джерело фінансування відрядження.

2. Офіційне запрошення сторони, що приймає (на офіційному бланку, з печаткою та підписом керівника установи, що запрошує).

3. Переклад запрошення українською мовою, який завіряється в ВМС.

4. Індивідуальний графік навчання для студентів, що направляються  на довгий термін (більше місяця).

Вимоги

* Повний комплект документів подається на резолюцію ректору університету, першому проректору, проректору з науково-педагогічної роботи (міжнародні зв’язки) або проректору з наукової роботи.

** Оформлюючи відрядження або направлення за кордон, слід пам’ятати про те, що дати виїзду та повернення, зазначені в поданні або заяві, мають співпадати з реальними датами (підставою є відмітки у закордонному паспорті про перетин кордону).

Вказуючи термін відрядження (дати), при оформлені подання чи заяви необхідно звернути увагу на вживання прийменників по і до. При вживанні прийменника по співробітник, аспірант або студентповинен повернутися до Києва в день, що зазначений у поданні чи заяві.

     При вживанні прийменника до співробітник, аспірант або студент  повинен мати на увазі, що термін відрядження триває на один день менше кінцевої дати. 


Пам’ятка для співробітників, аспірантів та студентів, які направляються

за кордон на тривалий термін

Необхідно ставити печатки у  закордонному паспорті про виїзд із України і в’їзд в Україну та країни, до  якої відряджають або направляють.

Після повернення із-за кордону необхідно:

  1.  Протягом 10 днів після повернення із-за кордону в Україну подавати “Звіт про закордонне відрядження” до Відділу міжнародного співробітництва (кімн. 267).
  2.  У триденний термін після повернення зза кордону з’явитися до ВМС (кімн. 267) із закордонним паспортом для оформлення наказу про поверненняНаказ на повернення оформляється на підставі відміток про перетин кордону України в закордонному паспорті

Примітка:

–         У наказі про направлення вказуються дати виїзду з України і дата повернення в Україну, тому відмітки в паспорті мають співпадати із зазначеними датами в наказі. 

–         Якщо відмітки не співпадають, то необхідно готувати наказ про внесення змін до попереднього наказу

–         Особа, яка направляється, не може самовільно виїжджати в інші крани, до яких вона не направлена (перебувати лише в країнах  згідно наказу на направлення).

–         Якщо з будь-яких причин  відбувається непередбачене повернення до України, то необхідно з’явитися до ВМС (кімн. 267) із закордонним паспортом для оформлення наказу про повернення.


Пам’ятка для сплати на відрядження/направлення

           Необхідно зберігати всі фінансові документи (оригінали) та ставити печатки у  закордонному паспорті про виїзд із України і в’їзд в Україну та країни, до  якої відряджають або направляють.

1.     Дорожні витрати

–         підтвердження про купівлю квитків (квитанція до прибуткового касового ордеру або фіскальний чек, або квитанція з банку про оплату);

–         квитки (оригінал):

 *якщо літак – електронний квиток та відривні посадкові талони;

*якщо власником автобусних рейсів є фізична особапідприємець (тільки 3 або 4 групи) необхідно додавати  Свідоцтво платника податку та Свідоцтво реєстрації на право діяльності.

2.     Проживання

–         рахунок про сплату за  проживання (квитанція до прибуткового касового ордеру, або фіскальний чек, або квитанція з банку про оплату).

3.     Організаційний внесок

–         квитанція про сплату організаційного внеску (квитанція до прибуткового касового ордеру або фіскальний чек, або квитанція з банку про оплату).

4.     Медичне страхування

–  підтвердження про сплату за медичне страхування (квитанція до прибуткового касового ордеру або фіскальний чек, або квитанція з банку про оплату);

–  медичне страхування.

5. Консульський збір

        –  квитанція щодо сплати за відкриття візи.

6. Запрошення та його переклад українською мовою.

 

Примітка: всі сплати здійснювати на власне прізвище і не через Інтернет, розраховуватися тільки своєю карткою. 


КОНТАКТИ ВІДДІЛУ МІЖНАРОДНОГО СПІВРОБІТНИЦТВА
Головний корпус Київського національного університету імені Тараса Шевченка
Вул. Володимирська, 60, к. 267
Київ, Україна 01033
e-mail: umz@univ.kiev.ua
Режим роботи:
Понеділок – П’ятниця: 9:00 – 18:00
Обідня перерва: 13:00 – 14:00 

Телефон для довідок: 239-33-77; 239-31-50


З приводу академічної мобільності звертатись в Відділ академічної мобільності 

м. Київ, вул. Володимирська, 60, к. 222, тел. 044-239-32-85

e-mail:  mobility_office@univ.net.ua

Закрити меню