ERASMUS DAYS WITH ESN KYIV

Постійно дивишся фільми про життя студентів у закордонних кампусах і уявляєш себе на їх місці? Чув слово “Еразмус” сотні тисяч разів, але досі не знаєш, що це? Чи може не чув і не розумієш, як два попередні речення пов’язані між собою? Не поспішай далі гортати стрічку – цей івент точно для тебе.

26 та 28 лютого тобі розкажуть, що ж таке Erasmus+ та з чим його їдять. Студенти, що їздили за обміном у різні країни, поділяться досвідом збору документів, проходження співбесід та підготовки до омріяного навчання закордоном. Жодних нудних лекцій – лише лайфхаки і поради з особистого досвіду.

27 лютого ми відійдемо від презентацій і дамо тобі можливість поспілкуватись з Еразмус-студентами з України і з Еразмус-студентами в Україні під час Живої бібліотеки.

Долучайся і бери з собою друзів. Твій семестр за обміном вже кличе!

Деталі за посиланням.

Реєстрація обов’язкова.