Гранти від Фонду розслідувальної журналістики

Фонд розслідувальної журналістики (Fund for Investigative Journalism) пропонує гранти розміром до 10 тисяч доларів для журналістів, які роблять проекти з розслідування корупції, зловживання владою та вчинення неправомірних дій у публічній та приватній сферах.

Грант націлений на покриття витрат на проїзд, збір документів чи оренду обладнання, необхідного для розслідувального проекту. В заявку на грант можна включити також невеликі стипендії для учасників проекту. Половина гранту виплачується після затвердження заявки апліканта, а друга половина — після завершення проекту.

Заявки можуть подати журналісти зі США або з інших країн, за умови, що їхні проекти стосуються США: в них ідеться про громадян Америки, американський уряд чи бізнес.

Для подання заявки апліканти мають надати Фонду підтвердження від редакції про те, що створені в рамках гранту матеріали будуть потім опубліковані. Заявка також має містити чіткий фінансовий план проекту. Наступні дві хвилі прийому заявок на гранти — 7 травня і 24 вересня 2018 року.

Більше про грант — за посиланням.

Прийом заявок — до 5 лютого.

Джерело: http://www.osvita.mediasapiens.ua/mediaprosvita/education/noviy_rik_novi_mozhlivosti_oglyad_stipendiy_grantiv_ta_konkursiv_dlya_zhurnalistiv/

Залишити відповідь

Закрити меню