Лекція Барбари Маккормак “Хто боїться фейкових новин?”

Колеги, чудова новина!

28 листопада о 13:30 у Мистецькому Арсеналі відбудеться відкрита лекція “FAKE NEWS” – з Барбарою МакКормак, віце-президенткою з освітніх програм Музею журналістики та новин, штат Вашингтон.

Звинувачення в публікації фальшивих, або «фейкових» новин регулярно з’являються в заголовках популярних видань, але це лише відволікає від справжньої кризи – суспільству не вистачає навичок, які дозволяють відрізнити факти від вигадок. На лекції Барбара МакКормак зробить огляд сучасного медіа-ландшафту, розповість про проблеми, що стоять перед виробниками, дистриб’юторами та споживачами новин, і про шляхи виходу з кризи для всіх учасників процесу.

Лекція відбудеться англійською мовою в межах освітньої програми виставки «Революціонуймо» за сприяння програми Fulbright Ukraine.

Що: лекція “FAKE NEWS”

Коли: 28.11.2018

Час: 13:30

Локація: Мистецький Арсенал, вулиця Лаврська, 10-12

Мова: англiйська

Ціна: 80 грн за вхід до МА

Додаткова інформація:

Барбара МакКормак – бажаний та відомий спікер в  галузі медіа грамотності. У 2017 році вона була запрошена для проведення воркшопів студентам і дорослим в галузі медіа грамотності на національному та міжнародному рівнях, у тому числі для:  Senate Youth Leadership Program, переможцям Fulbright English Teaching Assistantship Program Award (Польща), Institut Chautauqua, MisinfoCon (Англія) та Reuters. Барбара проводила лекції на конференціях Американського альянсу музеїв, Національної ради з соціальних досліджень та Національної асоціації медіа освіти.

МакКормак працює над популяризацією інструментів медіа грамотності, будучи членом керівного комітету північноамериканського підрозділу GAPMIL, та  зусиль ЮНЕСКО з пропагування засобів масової інформації та інформаційної грамотності у всьому світі.