Магістратура у США: UIC відкрив прийом українців

Престижний американський університет University of Illinois at Chicago відкрив прийом документів на програми магістратури для студентів з України. Університет розташований в місті Чикаго та входить до 150 найкращих університетів США за рейтингом U.S. News & World Report 2019.

4 важливі причини, чому варто обрати навчання в Чикаго, в університеті University of Illinois at Chicago:

Професійні можливості – місто Чикаго є домом для більше 30 компаній, які входять в список Fortune 500. Випускники університету UIC мають перевагу в рівні доходу, та заробляють на 50% більше ніж випускники інших навчальних закладів.

Академічний успіх – університет входить до 150 престижних університетів США. Навчальний центр є відомим науково-дослідним центром та спрямований на практичну підготовку спеціалістів у сфері бізнесу, інженерії, технологій та ін.

Кампус університету знаходиться в серці Чикаго. Це дає доступ студентам до суспільного життя в місті та можливість працювати під час навчання.

Міжнародний кампус університету University of Illinois at Chicago – тут навчається понад 3 500 міжнародних студентів зі 100 країн світу.

Загальна інформація про програму магістратури в університеті UIC:

• тривалість навчання: 2 роки;
  • початок навчання: вересень 2019 року;
  • вартість навчання: від 15 000 за один семестр.

Університет пропонує студентам обрати навчання в одному з 7 коледжів (факультетів):

• Коледж архітектури, дизайну та мистецтв;
  • Коледж бізнесу та управління;
  • Коледж освіти;
  • Коледж інженерії;
  • Коледж наук;
  • Коледж соціальної роботи;
  • Коледж місцевого управління та зв’язків з громадськістю.

Особливістю навчання на магістерській програмі американського університету є можливе стажування після отримання диплому. Студентам, які отримали диплом University of Illinois at Chicago надається можливість працювати до 1 року за програмою Optional Practical Training.

Окрім цього, університет пропонує більше 13 програм на рівні магістратури, які акредитовані, як напрямки STEM. Саме на них освітня агенція EDUSTEPS звертає увагу студентів з України. Програми з цією акредитацією дають можливість іноземним студентам працювати в США після закінчення 2 роки за програмою Optional Practical Training.

Програми університету з акредитацією STEM:

• Business Analytics;
  • Finance;
  • Management Information Systems;
  • Supply Chain and Operations Management;
  • Bioengineering;
  • Bioinformatics;
  • Chemical Engineering;
  • Civil Engineering;
  • Electrical and Computer Engineering;
  • Energy Engineering;
  • Industrial Engineering;
  • Materials Engineering;
  • Mechanical Engineering.

Докумети на навчання в University of Illinois at Chicago приймаються до червня 2019 року через освітню агенцію EDUSTEPS, яка є офіційним представником вишу в Україні.

Для вступу студентам необхідно надати повний пакет документів який включає: оцінки за останні три роки навчання в університеті в Україні, та диплом бакалавра після закінчення курсу навчання, листи рекомендації від викладачів університету та резюме. Майбутнім студентам обов’язково потрібно надати результати тестів з англійської мови IELTS або TOEFL, та стандартизовані тести GMAT чи GRE.

Як вступити до університетів США на програми магістратури:

• подати документи на зарахування до університету США через компанію EDUSTEPS;
  • надати виписки оцінок, які підтверджують високий середній бал;
  • підтвердити рівень англійської мови – IELTS не нижче 6,5;
  • скласти тест GMAT чи GRE;
  • пройти співбесіду з приймальною комісією університету.

Якщо вам цікаво дізнатися все про навчання на програмах бакалавра та магістратури в Сполучених Штатах Америки, звертайтесь в освітню агенцію EDUSTEPS. Академічні консультанти агентства допоможуть обрати навчальний заклад відповідно до ваших вимог та допомогти на усіх етапах вступної кампанії.

Отримати консультацію спеціаліста в компанії ви можете безкоштовно за телефоном +38 (044) 333-60-04, +38 (067) 333-60-04 або написавши на електронну адресу info.edusteps@gmail.com.