Навчання в Австрії для докторів філософії

Програма спрямована на підтримку досліджень українських вчених, які закінчують або вже закінчили докторантуру. Вона пропонує молодим дослідникам доступ до ресурсів Інституту гуманітарних наук (IWM) у Відні, щоб дозволити їм працювати над дослідницьким проектом за власним вибором. Стипендії відкриті для всіх навчальних дисциплін у сфері гуманітарних та суспільних наук (включаючи історію).

Кандидат на стипендію:

• повинен бути громадянином України
  • повинен бути зарахованим до докторської програми в українському вищому навчальному закладі або нещодавно отримав кандидатську дисертацію
  • не повинен бути старшим 35 років

Відібрані фіналісти будуть запрошені провести 6 місяців з липня 2019 року до червня 2020 року в IWM з метою реалізації обраних дослідницьких проектів. Члени програми отримуватимуть стипендію у розмірі 1800 євро на місяць для оплати проживання, медичного страхування, подорожей та будь-яких інших додаткових потреб, пов’язаних із перебуванням у Відні.

Крім того, усім стипендіатам IWM безкоштовно надає офісні приміщення з доступом до Інтернету та будь-які інші внутрішні дослідницькі й адміністративні послуги. Ви станете повноцінним членом наукової спільноти та братимете участь у діяльності Інституту.

Важливо!

Заявка подається онлайн та включає:

• проектну пропозицію англійською мовою (макс. 3 сторінки), в якій зазначено:
    • академічну проблему(и), яку слід розглянути
    • методи, які слід застосувати
    • ресурси, які будуть використані
  • біографічні дані англійською мовою (макс. 2 сторінки)
  • список публікацій
  • два рекомендаційні листи від вчених, які знайомі з академічною роботою заявника

Всі матеріали заявки надсилати у форматі PDF!

Термін подання заявки: 11 січня 2019 року

Фіналістів обиратиме журі експертів. Кандидати будуть повідомлені про рішення журі в кінці весни 2018 року.

Про університет

Віденський Інститут гуманітарних наук (IWM) є  інтелектуально та політично незалежним вищим навчальним закладом для підвищення кваліфікації  у сфері гуманітарних та соціальних наук. Із моменту заснування, у 1982 р., Інститут активно проводить діяльність інтелектуалого обміну між Сходом та Заходом. IWM відкрив міжнародне співтовариство вчених, до яких входять  студенти, випускники, стипендіати та гості з інших країн. Кожного року, IWM приймає близько ста дослідників, журналістів та перекладачів.

Контакти:

Institut für die Wissenschaften vom Menschen