%d0%b1%d0%b5%d0%b7%d1%8b%d0%bc%d1%8f%d0%bd%d0%bd%d1%8b%d0%b9

У 2015 році був проведений перший українсько-німецький проект, спрямований на розвиток громадянських медіа в Україні. У 2016 році проект розширили до семи команд. Участь змогли взяти близько 50 студентів, практиків і викладачів з Білорусі, Польщі, Німеччини та України.

Цей проект був настільки успішним, що один із організаторів, Вольфґанґ Рессманн (директор відкритого каналу OK:TV у Людвіґсгафені, Німеччина)  запропонував організувати практику на своєму телевізійному каналі для наших студентів.

Це чудова можливість покращити свої знання іноземної мови, навчитися користуватися знімальною технікою та іншим обладнанням у телестудії. Колектив OK:TV є невеликою та привітною родиною, де Ви зможете зробити перший крок до успіху!

Вимоги до претендентів

  1. Український студент має запропонувати власну тему (або декілька, не більше трьох). Теми пишіть українською (для нас) і німецькою (для партнера). У файлі Word. Кегель неважливий. Вкажіть чому Вас цікавлять саме такі теми.
  2. Після повернення до України український студент має створити медіапродукт на таку саму тему, але щодо ситуації в рідній країні. Медіапродукт має бути опублікований (показаний) в українських медіа.

Термін проходження практики: 14.05-27.05.2018

Вимоги: знання німецької, третій рік навчаннят (ОС “Бакалавр”).

Кількість студентів, що можуть взяти участь: 2

Телеканал OK:TV спільно з міською адміністрацією м. Людвіґсгафен виділяють 500 євро на підтримку практикантів. 500 євро частково покриють витрати на проживання. Ця сума частково покриє вартість проживання.

Це означає, що дорогу до Німеччини студенти оплачують самостійно.

Приблизна вартість проживання за 14 днів: від 200 євро

Приблизна вартість харчування з людини на день: 15 євро

Вартість одного квитка у громадському транспорті: 2.50 євро

Якщо у вас виникли запитання, не зволікайте! Надсилайте листи з пропозиціями та інформацією про себе на адресу: international.izh@gmail.com

 

 

This Post Has 3 Comments

  1. Вітаю. Я б хотіла дізнатися всі деталі проекту, як взяти участь.

    1. Шановна Марино! Оскільки цього року ми вперше організовуємо такий вид практики для наших студентів, уся інформація уточнюється. Деталі будуть опубліковані на нашому сайті в лютому.

  2. Також хотілося б дізнатися подробиці.
    Дуже цікаво прийняти участь у проекті.
    Повідомте, будь-ласка, інформацію, як щось з’ясуєте!

Comments are closed.

Закрити меню