ОК-ТБ Людвіґсгафен

У 2015 році був проведений перший українсько-німецький проект, спрямований на розвиток громадянських медіа в Україні. У 2016 році проект розширили до семи команд. Участь змогли взяти близько 50 студентів, практиків і викладачів з Білорусі, Польщі, Німеччини та України. 2018 року відбувся третій проект за участі України, Вірменії, Грузії та Німеччини.

Проекти були настільки успішними, що один із організаторів, Вольфґанґ Рессманн (директор відкритого каналу OK-ТБ у Людвіґсгафені, Німеччина)  запропонував організувати практику на своєму телевізійному каналі для наших студентів.

Це чудова можливість покращити свої знання іноземної мови, навчитися користуватися знімальною технікою та іншим обладнанням у телестудії. Колектив OK-ТБ є невеликою та привітною родиною, де Ви зможете зробити перший крок до успіху!

Вимоги до претендентів

1. Український студент має запропонувати власну тему (або декілька, не більше трьох). Теми пишіть українською (для нас) і німецькою (для партнера). У файлі Word. Кегель неважливий. Вкажіть чому Вас цікавлять саме такі теми.
  2. Після повернення до України український студент має створити медіапродукт на таку саму тему, але щодо ситуації в рідній країні. Медіапродукт має бути опублікований (показаний) в українських медіа.

Термін проходження практики: 13.05-26.05.2019

Обов’язкові умови для участі: знання німецької мови.

Участь може взяти один студент. Не зволікай!

Телеканал OK-ТБ спільно з міською адміністрацією м. Людвіґсгафен виділяють 500 євро на підтримку практикантів. Цієї суми вистачить на проживання.

Це означає, що дорогу до Німеччини студенти оплачують самостійно.

Маршрут

Є декілька варіантів:

1. Автобусом Київ – Людвіґсгафен. Довго, але прямо до місця призначення.
  2. Прямим рейсом до Франкфурта (МАУ). Звідти – поїздом або автобусом до Людвіґсгафена.
  3. Прямим рейсом до Берліну (WizzAir). Звідти – поїздом або автобусом Людвіґсгафена.

Приблизна вартість проживання за 14 днів: від 200 євро

Приблизна вартість харчування з людини на день: 15 євро

Вартість одного квитка у громадському транспорті: 2.50 євро

Якщо у вас виникли запитання, не зволікайте! Надсилайте листи з пропозиціями та інформацією про себе на адресу: international.izh@gmail.com