Scholarship CCP Eastern Partnerships and Russia у Німеччині

Друзі!

Триває набір до CrossCulture Programme for Eastern Partnership and Russia. Ця програма — чудовий варіант для молодих науковців та волонтерів, які отримають два місяці професійного досвіду в  культурному середовищі Німеччини.  Програма розрахована не на студентів (віковий ценз з 23 до 45), але може бути цікавою для тих, хто працює, чи займається в аспірантурі. Організатор: Institut für Auslandsbeziehungen у Німеччині.

Галузі та теми, до яких залучаються стипендіати:

• Права людини, міграція та біженці.
  • Політична освіта, участь молоді.
  • Міжкультурний діалог, посередництво та примирення.
  • Медіа та культура.

Основний фокус лежить на громадянському суспільстві в широкому розумінні цього поняття – від журналістів до науковців, від соціальних працівників до людей мистецтва.

Дедлайн подачі заяв: 14 квітня 2019 року

Основні вимоги до аплікантів:

•  Вік від 23 до 45 років на момент подачі заяви;
  • Володіння англійською (письмове та усне);
  • Мінімум два роки досвіду роботи в певній громадській/суспільній організації;
  • Готовність до тривалого перебування за кордоном.

Додаткові вимоги:

•  Попередній професійний досвід у сфері діяльності;
  • Знання німецької мови.

Наявність організації в Німеччині, де є бажання чи домовленість попрацювати 2 місяці не обов’язкова, а в разі чого, організатори зможуть допомогти у пошуці такої.

Подача заявок та всі деталі за посиланням: https://www.ifa.de/en/funding/crossculture-programme-eastern-partnerships-and-russia/

Contact:
ifa (Institut für Auslandsbeziehungen)

CrossCulture Programme
Charlottenplatz 17