IED запрошує студентів на лекцію

Шановні студенти!

Рік ще не встиг початися, а ми вже раді запросити Вас на лекцію від наших партнерів – Європейського інституту дизайну.

Лекція відбудеться 6 вересня 2018 року о 14:00 в Інституті журналістики (аудиторію повідомимо пізніше).

Наші гості

Джузепе Люццо – академічний координатор відділу графічного дизайну Європейського інституту дизайну в Мілані. Він вивчав графічний дизайн в IED Milan та SVA в Нью-Йорку. Експерт із брендингу та візуального дизайну, працював у багатьох національних та міжнародних компаніях, таких як Telecom (Італія), Barwa Bank (Катар), Forte Bank (Казахстан), UCI Cinemas. У 2010 році він відкрив власну дизайнерську студію в Мілані.

Ольга Мєлкова – регіональний менеджер Європейського інституту дизайну у пост-радянських країнах.

Не пропустіть! Буде цікаво!