Європейський інститут дизайну проводить вебінар

Шановні студенти ОС “Бакалавр”!

Запрошуємо Вас узяти участь у спільному вебінарі Європейського інституту дизайну та Інституту журналістики Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Вебінар відбудеться 11 квітня 2018 року о 13:00 в Інституті журналістики. Реєстрація на захід за посиланням: онлайн-анкета. Ви зможете поставити будь-які запитання стосовно співробітництва з IED.

Європейський інститут дизайну – це найкраща можливість здобути та розвинути практичні навички. Ви можете ознайомитися з магістерськими програмами, які пропонуються українським студентам. Інформація про деякі з програм є у шафці Буккросинг біля к. 210 на другому поверсі.

У 2016 році студенти Інституту журналістики у супроводі професора кафедри реклами та зв’язків із громадськістю відвідали Європейський інститут дизайну та були вражені умовами навчання.

Наприкінці 2017 року аспірантка Інституту журналістики Катерина Соколова відвідала Європейський інститут дизайну в Барселоні, Іспанія. Вона була вражена ресурсами, якими можуть вільно користуватися студенти цього навчального закладу.

Рекомендуємо відвідати вебінар! IED відкриває нові можливості! Випускники навчального закладу після здобуття освіти влаштовуються у провідні світові організації.

Студентам Інституту журналістики надаватимуть знижку на навчання як інститутові-партнерові.

Чекаємо Вас на вебінарі!