Познанський університет імені Адама Міцкевича, Польща

83_6037b56f3Медіакомунікації (програма подвійного дипломування з університетом імені Адама Міцкевича у м. Познань, Польща)

Вже багато років Інститут журналістики плідно співпрацює з факультетом політичних наук та журналістики  Університету імені Адама Міцкевича у м. Познань, Польща. Студент із дипломом бакалавра за будь-якою спеціальністю може вступити на нашу магістерську програму подвійних дипломів. Перший та четвертий  семестри навчання проходить в Інституті журналістики, другий і третій семестри – у м. Познань, Польща. В результаті навчання студент отримує два дипломи: Київського національного університету імені Тараса Шевченка за спеціальністю “Журналістика”, спеціалізація “Медіакомунікації” та Університету імені Адама Міцкевича за спеціальністю “Журналістика та суспільні комунікації”. У межах спеціальності студент обирає одну із запропонованих спеціалізацій для навчання у Польщі, а саме:

 • Журналістика;
 • Спортивна журналістика і менеджмент в спорті;
 • Нові медіа;
 • Реклама та маркетинг;
 • Менеджмент і комунікації в бізнесі.

Для вступу на цю програму Вам необхідно:

 • заповнити реєстраційну онлайн-форму;
 • подати документи на вступ до магістратури Інституту журналістики на освітню програму “Медіакомунікації (програма подвійного дипломування з університетом імені Адама Міцкевича у м. Познань, Польща)”;
 • успішно скласти вступні випробування (тільки в Інститут журналістики);
 • укласти договір на навчання за кошти фізичних чи юридичних осіб (для осіб, які не вступили на місця державного замовлення)ю

Дати вступних випробувань будуть повідомлені на сайті “Інформація для абітурієнтів” під час роботи приймальної комісії (липень 2018 р.).

Студенти, які не мають біометричного паспорта повинні будуть оформити Шенгенську візу самостійно ОДРАЗУ після отримання оригіналу запрошення до Польщі. Запрошення і необхідні супровідні документи для подачі до візового центру можна буде отримати особисто у каб. 210 (мати з собою оригінал паспорту громадянина України).

Зауважте, що подача документів на вказану програму передбачає Вашу згоду на поїздку до Польші наприкінці серпня для подачі документів у разі успішного складання вступних випробувань.

Що необхідно для подачі документів у Познані:

 1. Оригінал диплому, який дає право на вступ до магістратури у країні видачі диплому.
 2. Оригінал перекладу диплому польською мовою. Переклад має бути виконаний присяжним перекладачем, який є у списку Міністерства Юстиції Польщі, або завірений Консулом РП в країні видачі диплому. Вартість такого перекладу – від 1100 грн.
 3. Сертифікат, що підтверджує знання польської мови на рівні В2. Може бути наданий у лютому.
 4. Медична довідка 086/у та її присяжний переклад. Вартість перекладу довідки – від 250 грн.
 5. Копія закордонного паспорту.
 6. Страховка на випадок хвороби або нещасного випадку (страхування для візи або поїздки за кордон).
 7. 1 фотокартка 3,5х4,5 см.
 8. 50 євро (вартість подачі документів у Польщі. Може змінюватись).
 9. Оплата за навчання 1000 євро/семестр (може змінюватись) вноситься на початку другого семестру (лютий 2018 року) після зарахування до Університету імені Адама Міцкевича.

Представник Інституту журналістики супроводжуватиме вступників, які успішно склали вступні випробування в Україні, до Познані для подачі документів.

Витрати:

Термінова доставка оригіналів запрошень кур’єром – 5 євро

Проїзд автобусом Київ-Познань-Київ – від 2000 грн (перевізник Ecolines). Крім цього, існує залізничне сполучення з пересадкою у м. Пшемисль. Приблизна вартість залізничних квитків в один бік – 900 грн.  Вартість перелоту залежить від часу придбання квитків та компанії перевізника (WizzAir – від 650 грн.)

Проживання на період вступу – безкоштовне.

Харчування самостійно – приблизно 45 PLN/доба.

Проживання на період навчання – 450-550 PLN/місяць.

Вартість проїзду в м. Познань міським транспортом залежно від обраного виду від 5 PLN/поїздка.

Можлива ознайомча поїздка до Познані в Університет імені Адама Міцкевича для студентів, які хочуть побачити реальні умови навчання та проживання у Польщі, поспілкуватися з керівництвом факультету, викладачами та студентами. З питань організації поїздки звертайтесь до Відділу міжнародного співробітництва ІЖ.