Akademia im. Jana Dlugosza w Czestochowie

Академія ім. Яна Длугоша в Ченстохові  – престижний державний вищий навчальний заклад із багаторічною історією.  Із  Педагогічного Університету, який був відкритий у 1974 році, перейменована у Академію  1 жовтня 2004 року.
Університет  розпочав свою діяльність із двох факультетів: математики і природничих наук та педагогіки. У 1974 році в Університеті працювало 90 науково-дидактичних співробітників. У цій групі було 12 доцентів  та 10 докторів наук. Протягом майже 50 років AJD значно розрісся.

Academic authorities of our Alma Mater closely watch the political and social transformations taking place in Poland and in Europe, especially the fast-changing demands of the labour market, which is a crucial factor in tailoring the educational offer of the University.

Структура AJD

Зараз Університет складається з чотирьох факультетів: філології та історії, математики та природничих наук, педагогіки та мистецтва. Структура AJD також включає міжфакультетні підрозділи: Центр вивчення іноземної мови та Центр фізичного виховання та спорту.

Напрямки навчання

Академія ім. Ян Длугоша пропонує  більш ніж 40 напрямків навчання (1-х та 2-х ступенів, а також інженерські напрямки). Університет пропонує навчання третього ступеня з наступних дисциплін: хімії, фізики, історії, лінгвістики та літературознавства,  має право надати ступінь докторантури з історії. Академія пропонує аспірантуру з понад 60 напрямків та налічує понад 650 висококваліфікованих викладачів.

Розташування

м. Ченстохова  це одно з найбільш упізнаваних польських міст.  Адміністративний центр ченстоховського повіту в Сілезькому воєводстві, в південній частині Польщі. Ченстохова належить до найбільших паломницьких місць Європи після Люрду у Франції та Фатфіми в Португалії. Її серце – монастир Ясна Гура щорічно відвідує до 4,5 млн. туристів і паломників з близько 80 держав.

AKADEMIA IM. JANA DLUGOSZA W CZESTOCHOWIE​

Місія Академії – це наукова і дидактична діяльність, яка здійснюється шляхом наукових досліджень, обміну студентами та поширення знань, академічного викладання студентам  та аспірантам, проведення заходів з популяризації якісної освіти та знань, співпраці з національними та закордонними науковими центрами.

Закрити меню