УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ АДАМА МІЦКЕВИЧА

Університет ім. Адама Міцкевича у Познані (Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu) є одним із кращих польських університетів, гідний послідовник Академії Любранських та Познанської Єзуїтської Колегії – перлини системи освіти колишньої Польсько-Литовської Співдружності. Заснований університет ще у 1919 році.

Адам Бернард Міцкевич - польський поет, політичний публіцист, діяч національно-визвольного руху. Зробив великий вплив на становлення польської та білоруської літератури в XIX ст. У Польщі вважається одним з трьох найбільших польських поетів епохи романтизму.

Про університет

ВНЗ зайняв 4 місце серед всіх університетів Польщі у 2017 році за рейтингом Perspektywy. Оцінювався університет за такими критеріями: престиж, випускники на ринку праці, інноваційність, науковий потенціал, ефективність науки, умови навчання, та міжнародні зв’язки.
В Університеті навчається близько 40 000 студентів, які можуть обрати серед 285 спеціалізацій. Університет імені Адама Міцкевича займає в Познані понад 40 об’єктів різного розміру, загальною площею більше 330 000. м².

Події Університету

Щороку Університет імені Адама Міцкевича організовує Познанський Науково-Мистецький фестиваль для потенційних студентів та дає можливість ознайомитись з останніми досягненнями науки та побачити його зв’язки з практикою повсякденного життя. Університет також організовує виставку “Робота та освіта”.
За виняткову акустику в університетських аудиторіях до ВНЗ з’їжджаються любителі музики.  Кожного року у стінах університету відбуваються численні мистецькі заходи та десятки національних та міжнародних конференцій.

Стуркутура та навчання

На 2018 рік у виші функціонує 15 факультетів, які включають 183 спеціальності. Стіни альма-матер налічують близько 47000 студентів. Крім того у виші навчається приблизно 1300 аспірантів. Викладацький склад налічує 3000 фахівців.
Лекції читаються державною мовою. Також створені окремі англомовні програми, що дозволяють отримати гідну освіту в усіх напрямках.  Діє близько 350 двосторонніх угод з вишами інших країн.
Власникам Карти Поляка альма-матер надає право претендувати на безкоштовне навчання та стипендію. Для студентів-іноземців діють курси з польської та англійської мови. Усі охочі можуть записатися на заняття з вивчення культури країни. У літню пору функціонує школа мов.

УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ АДАМА МІЦКЕВИЧА В ПОЗНАНІ –
ОСВІТА МІЖНАРОДНОГО РІВНЯ