Universität Passau

Заснований у 1978 році, розташований у південно-східній частині Баварії, у місті Пассау, яке по праву вважається одним з найкрасивіших міст Німеччини та всієї Європи. Університет займає одну з провідних позицій за якістю освіти серед навчальних закладів Німеччини і спеціалізується на таких напрямках як Право, Бізнес та Економіка, Інформатика, Політологія і Культурологія.
Університет Пассау користується славою елітарного навчального закладу, до якого багаті німецькі батьки відправляють своїх дітей, щоб захистити їх від спокус великого міста

"Якість викладання у вузі Пассау цінують німецькі та іноземні студенти. А за юридичним факультетом взагалі закріпилася слава "загальфедеральної кузні дипломатів". У нинішньому наборі на курсах підготовки працівників дипломатичної служби при Міністерстві закордонних справ ФРН з 35 осіб п'ятеро - випускники університету Пассау."

Ольга Сосницька
Студентка

Середовище досліджень в центрі Європи

Завдяки  відмінним освітнім результатам, чудовому навчальному середовищу та щільній міжнародній мережі партнерів, Університет Пассау є добре помітною академічною та дослідницькою установою в центрі Європи. Успішні міжнародні високотехнологічні компанії, яскраві пейзажі у поєднанні з багатою культурою та традиціями Нижньої Баварії роблять Пассау містом з високою якістю життя.

структура

4 факультети. Близько 13 тисяч студентів з більш ніж 100 країн світу, 1100 працівників  в академічних підрозділах , що займаються дослідженнями, викладанням та підтримкою якісної вищої освіти в університетському містечку, розташованому в двох кроках від Старого міста Пассау . 

4 факультети:

Юридичний факультет. Є одним з найкращих в Німеччині. Розробляють найновітніші методики з викладання права.
Економічний факультет. Має класичний набір фахів: класична економіка (макро+мікроекономіка) та економічна інформатика (Wirtschaftsinformatik/Business Computing).
Філософський факультет, що містить департамент католицької теології. Представлений широкий спектр дисциплін, причому їх можна поєднувати з дисциплінами інших факультетів.

Факультет інформатики та математики.  Студенти-математики можуть обрати один з додаткових фахів (економіка, інформатика, дидактика викладання математики та економіки) і таким чином набути сильних сторін для ринку праці.

Universität Passau

 Входить у 20% кращих світових університетів. А ближче до дому регулярно займає провідні позиції в академічних освітніх рейтингах Баварії та німецькомовного світу. Репрезентативні опитування, такі як моніторинг якості навчання, регулярно підтверджують високий рівень задоволеності студентів університетом.

КОНТАКТИ

  • University of Passau Innstr. 41 94032 Passau Germany
  • infoatuni-passau.de
  • +49 (0)851/509-0 (Mon – Fri 9 a.m. to 1 p.m.)
  • +49 (0)851/509-1005
  • http://www.uni-passau.de/en/
Закрити меню