INstituto Europeo di Design

Був створений в 1966 році італійським журналістом Франческо Мореллі.
Університет пропонує отримання вищої освіти в таких областях, як Fashion, Design, Art, Marketing, Management і Communications. За період свого існування вуз з творчої майстерні перетворився на величезну міжнародну мережу університетів, в якій студенти можуть отримати ступінь бакалавра або магістра більш ніж по 300 програмах. Викладачі Istituto Europeo di Design – практикуючі фахівці у сфері візуальних мистецтв, дизайну, комунікацій і моди. Більшість з них – метри,  відомі на весь світ.

““I would like to pass on an IED that places at the heart of its reflections the students. The students who are the true driving force of our work. Young talents to support while they navigate within a galaxy of opportunities, not only within their local communities but in the whole world”.

francesco morellI

ex-President and Founder of the Istituto Europeo di Design

Освітній підхід IED

Навчання в Istituto Europeo di Design сильно відрізняється від класичного академічного світу. Цей навчальний заклад відкриває виняткові перспективи в постійно мінливому мистецтві дизайну, дозволяє досягти стилю життя, визнаного у всьому світі, як Made in Italy. Підхід до утворення Learning by doing – це можливість вийти за межі аудиторій і перенестися в провідні дизайнерські студії та на промислові підприємства. Спеціальний департамент інституту IED Business Hub славиться високим рівнем працевлаштування студентів, завдяки тісній співпраці з Milan Salone del Mobile і Milan Fashion Week.

11 навчальних центрів

Італія: Мілан, Рим, Турін, Венеція, Флоренція, Кальярі і Комо

Бразилія: Сан-Паоло і Ріо-де-Жанейро

Іспанія: Барселона і Мадрид

Основні освітні напрямки

IED Design: промисловий дизайн, дизайн інтер’єрів, архітектура, дизайн декорацій, транспортний і автомобільний дизайн, дизайн яхт.
IED Fashion: дизайн одягу, маркетинг моди та комунікації, дизайн ювелірних виробів, дизайн аксесуарів і взуття, створення стилю, маркетинг предметів розкоші.
IED Visual Communication: графічний і візуальний дизайн, відео, фотографія, мультимедіа, анімація і ілюстрація.
IED Management and Communication: бренд менеджмент, реклама, бізнес комунікації, PR, організація заходів, журналістика, арт менеджмент.

Відтворити відео

• via A. Sciesa, 4 20135 Milano