Мить як вічність

Кафедра періодичної преси

Кафедра видавничої справи та редагування

До 15-річчя кафедри ВСР у 2010 році відбулась акція з висаджування дерев на території інституту, під час якої об’єднались всі представники Інституту журналістики: директор, викладачі кафедри та її студенти.

У 2012 році викладачі Інституту журналістики відвідали Острог та Кременець

23 травня 2014 року в Інституті журналістики відбувся захід “Мій університет”, за умовами якого студенти за день мали зверстати книжку. В заході брали участь студенти всіх курсів, вони отримали прекрасний практичний досвід роботи в редакції.

Робочі будні кафедри

Кафедра кіно-, телемистецтва

Кафедра кіно-, телемистецтва відкрилась у 2013 році. Завідувачем кафедри КТМ став Сергій Іванович Горєвалов. На сьогоднішній день кафедра здійснює підготовку бакалаврів на такими напрямами: “Ведучий програм телебачення”, “Кіно-, телеоператорство”, “Режисура кіно та телебачення”, “Сценарна майстерність” та “Звукорежисура”

КТМ

Далеко не завжди нам видається можливість дізнатися, як проходить перша сесія тієї чи іншої кафедри. Наші студенти-першокурсники чудово впоралися з першим викликом викладачів.

У рамках міжнародного студентського театрального фестивалю “Катарсис IV”, що відбувся в 2015 році, кафедрою кіно-, телемистецтва була поставлена п’єса норвезького драматурга Генріка Ібсена “Ляльковий будинок”. Режисером постановки була Дар’я Левковська, студентка 2 курсу. У постановці взяли участь студенти першого та другого курсів.

У квітні 2016 року студенти першого курсу спеціалізації “Кіно-, телеоператор” відвідали знімальний майданчик телесеріалу “Потрійний захист”, де ознайомились зі специфікою роботи знімальної групи

29 жовтня 2016 року на кафедрі КТМ відбувся День відкритих дверей, де абітурієнти та їх батьки мали змогу більше дізнатися про кафедру та спеціальності, які вона пропонує. Спілкуючись з майбутнім поколінням Інституту журналістики, викладачі розповіли про діяльність кафедри та продемонстрували роботи своїх студентів.

Щоденне життя студентів та викладачів кафедри проходить у постійному творчому пошуку кращих ракурсів, кадрів.
Пари в навчальній лабораторії

Кафедра реклами та зв'язків із громадськістю

Кафедра була заснована в 1999 році і мала назву “Організації масовоінформаційної діяльності”.

З 2006 року кафедра отримала назву “Реклами та зв’язків із громадськістю”.

Кафедра реклама та звязки з громадськістю — це місце, де зустрічаються досвід та сучасні тренди, професіоналізм та творчий запал.

Викладачі кафедри — спражні експерти своєї справи. Вони залюбки діляться досвідом зі студентами та допомагають втілити їхні ідеї в життя.

Кафедра проводить численні освітні та розважальні заходи, зустрічі з практиками PR та реклами, а також благодійні та екологічні акції.

Кафедрі реклами та зв’язків з громадськістю — 15 років!

8 грудня 2014 року кафедра реклами та зв’язків з громадськістю Інституту журналістики відсвяткувала своє 15-річчя.

Благодійні та екологічні проекти кафедри

Діяльність «Зеленого інституту»

«Зелений Інститут» є волонтерською екологічно – благодійною програмою, що популяризує ідеї охорони навколишнього середовища серед молоді.

Концепція проекту полягає у зменшенні негативного впливу на довкілля шляхом максимальної економії електронної та водних ресурсів, а також збереження  планети шляхом переробки використаного паперу.

Кафедра організатор освітніх заходів

Миті з життя кафедри

Коментарі закриті.