4.03.21 Презентація конкурсу на наукове стажування студентів магістратури від Міжнародного фонду “Відродження”

Можливості: Навчаєшся в КНУ імені Тараса Шевченка? Хочеш поєднувати навчання в своєму вузі зі стажуваннням в провідному аналітичному центрі та ще й отримувати стипендію?

Міжнародний фонд “Відродження” проводить конкурс на наукове стажування аспірантів і студентів магістратури у провідних дослідних центрах України (CEDOS, Призма та ін.).
Впродовж стажування учасники отримуватимуть стипендію у розмірі 4500 грн. на місяць.

📅 ❗️ ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ до 3 березня: https://forms.gle/5QHHk98Ts4WYDU5t8

📅 Презентація від представників фонду: 4-го березня з 15:00-16:30

Посилання на подію:

Ви дізнаєтесь:
🟡 Хто може податись і як пройти конкурс;
🟡 Як проходить стажування та в яких аналітичних центрах;
🟡 Чому це стажування стане беззаперечною галочкою в твоєму резюме.

Ви отримаєте чудову нагоду послухати розповіді від колишніх стажерів та поставити їм свої питання.

Стажування в аналітичному центрі – це просто мрія! Адже це: твоя перша робота, 7 місяців крутого досвіду в провідному аналітичному центрі України, знайомство з чудовими й професійними людьми та щомісячна стипендія у розмірі 4,5 тисяч гривень.

Про стажування в аналітичних центрах розповідатимуть:
🟡 Софія Голота, менеджерка Ініціативи з розвитку аналітичних центрів у Фонді;
🟡 Володимир Вірченко, директор Міждисциплінарного аналітичного центру соціально-економічного добробуту та психічного здоров’я Київського національного університету імені Тараса Шевченка;
🟡 Анастасія Шимчук, аналітикиня, колишня стажерка, працює в StateWatch;
🟡 Ліліана Філіпчук, аналітикиня, колишня стажерка CEDOS;
🟡 Світлана Сліпченко, VoxCheck Analyst, Head of VoxCheck Internship Program.

Стажування актуальне для студентів магістратури/аспірантури або тих, хто рік тому завершив магістратуру.
🌐 Онлайн-презентація відбудеться на платформі ZOOM.

Більше інформації про Стажування на сайті «Ініціативи з розвитку аналітичних центрів»: www.ttdiinterns.org.ua

Залишилися питання, звертайтеся до менеджерки програми за електронною адресою golota@irf.ua