Віртуальний музей Навчально-наукового інституту журналістики — це місце, де зібрана інформація про студентів, випускників та викладачів. Це сайт, на якому легко можна дізнатися про історію інституту та те, чим він живе зараз. Це зібрання творчих та наукових доробків людей, які певним чином пов’язані з інститутом журналістики.
Цей проєкт – справа не одного року. Наразі доступна “бета-версія” сайту, яка доповнюється, щоб якнайповніше розкрити історію та сьогодення Інституту журналістики.
Структура музею
Експозиції. Місце, де систематизовано розміщені “експонати”, які дають більш-менш цілісне уявлення про те, чим жив та живе інститут журналістики.
Історія інституту. Історія інституту журналістики від створення до сьогодні.
Наші випускники. Біографії, досягнення та доробки людей, які закінчили інститут журналістики.
Співробітники інституту. Біографії та досягнення викладачів, працівників навчально-допоміжного персоналу інституту журналістики.
Відзнаки та нагороди. Відзнаки та нагороди інституту, факультету, викладачів.
Фотогалерея. Архів фотографій (від створення інституту до сьогодення).
Фільмотека. Фільми та сюжети, відзняті викладачами та студентами, записи засідань.
Творчі майстерні. Журнали, газети, онлайн-сторінки та інші проєкти студентів і викладачів.
Бібліотека. Інформація про наукові та навчальні книги, видані інститутом журналістики.
Студентське життя. Студентські організації, фото та відео з різних заходів, студентські проєкти.
Виставки. Доробки викладачів, студентів, випускників, що розкривають багатогранність людей, які зв’язали своє життя з інститутом журналістики.
Золоті імені. За рішенням вченої ради до цього розділу внесено імені деканів, директорів, завідувачів кафедр, викладачів, випускників, хто мав і має великий вплив на розвиток інституту, формування його позитивного іміджу.
Журналістська весна. Історія весен інституту журналістики.
Про музей. Історія створення віртуального музею.
Розпочали цей проєкт студенти
Ідею створення віртуального музею директор Інституту журналістики Володимир Володимирович Різун виголосив на 49-й журналістській весні (2016) й вона була схвалена випускниками.
Збирав матеріали для музею також редактор Іван Михайлович Забіяка.
З 2024 року до групи співробітників музею, які працюють на громадських засадах, приєдналася завідувачка кафедри друкованих медіа та історії журналістики Наталія Степанівна Желіховська, а також студентка Марина Грицайко.
Коментарі закриті.