ВЕЖЕЛЬ Ліна Михайлівна

ВЕЖЕЛЬ Ліна Михайлівна (08.10.1967, м. Київ).

Кандидат філологічних наук, доцент.

Закінчила Київський державний педагогічний інститут іноземних мов (1990), аспірантуру Інституту журналістики КНУТШ (2001).

Працювала учителем німецької мови у Київській середній школі № 248 (1990–93), рекламним агентом приватного підприємства “Студія-1” (1993–95), заступником директора приватного підприємства “Зевс-Автоіндустрія” (1995–96), редактор видавництва “Школяр” (1996–98).

В університеті з 2001. Асистент, доцент кафедри організації масовоінформаційної діяльності (тепер – реклами та зв’язків з громадськістю) Інституту журналістики.

Захистила кандидатську дисертацію “Гавриїл Костельник як журналіст і літературний критик”(2001).

Напрями наукової діяльності – реклама, зв’язки з громадськістю, релігієзнавство, проблематика ЗМІ.

Викладає курси: “Соціологія масової комунікації”, “Інформаційна політика”, “Реклама та зв’язки з громадськістю” та ін.

Автор 1 монографії, більше 40 наукових публікацій.

Праці: Філософсько-естетична та журналістська діяльність Гавриїла Котельника у руслі духовних процесів України І-ї пол. ХХ ст. (К., 2004); Основи рекламної діяльності. Методичні рекомендації (К., 2006); Костельник про необхідність богослужіння українською мовою // Дивослово. – 2000. – № 11; На маргіналіях моралі (Г. Костельник про оповідання О. Ржепецької “Вічне полум’я”) // Наукові записки. – К., 2001. – Т. 5; Надгробок, витесаний рукою генія // Образ. – К., 2001. – Вип. 2; Мова церкви – це мова народу (за матеріалами публіцистики Г. Костельника) // Стиль і текст. – К., 2002. – Вип. 3.

І. М. Забіяка