ЄВТУШЕНКО Людмила Володимирівна

ЄВТУШЕНКО Людмила Володимирівна (18.02.1965, с. Триліси Фастівського району, Київської області).

Кандидат наук із соціальних комунікацій, доцент.

Закінчила факультет романо-германської філології КДУ ім. Т.Г. Шевченка (1988).

Працювала інспектором по туризму у Всесоюзному акціонерному товаристві «Інтурист» (1989–91), старшим викладачем в Інституті перекладачів (1998–99).

У Київському університеті з 1996: асистент, викладач, доцент кафедри німецької мови Інституту філології, доцент кафедри іноземних мов інституту журналістики (з 2012).

Кандидатська дисертація «Німецька преса повоєнних років та її роль в соціально-культурному становленні демократичної держави» (2011).

Веде практичні заняття з німецької мови. Автор 5 навчальних посібників, 20 наукових статей (п’ять в спеціалізованому виданні «ЮНЕСКО»).

Осн. праці:

Навчально-методичний посібник для студентів Інституту журналістики / У співавт. (К., 2001);

Журналісти вивчають німецьку (Навчально-методичний посібник для студентів Інституту журналістики) / У співавт. (К., 2001);

Журналісти поглиблено вивчають німецьку (Навчально-методичний посібник для студентів Інституту журналістики) / У співавт. (К., 2003);

Німецька для журналістів (доповнене та перероблене видання) Навчально-методичний посібник для студентів Інституту журналістики / У співавт. (К., 2011);

Медіаландшафт (Навчально-методичний посібник з німецької мови для студентів Інституту журналістики) (К., 2013);

Право на доступ інформації як елемент інформаційних адміністративних послуг» / У співавт. // Європейські перспективи 2011. №4. Ч.1 (Спеціалізоване видавництво «ЮНЕСКО»);

Вільгельм Габбсбург в історії української журналістики та літератури // Наукові записки Інституту журналістики. Т. 50. 2013.

І.М. Забіяка