Порфімович Ольга Леонідівна

ПорфімовичПорфімович Ольга Леонідівна, доктор політичних наук, професор кафедри соціальних комунікацій.

Народилася 1973 року в Києві. В Київському національному університеті імені Тараса Шевченка здобула три вищі освіти: Інститут журналістики (1991-1997, з відзнакою), юридичний факультет (1995-2001), Інститут міжнародних відносин (1998-2001, з відзнакою). 2000 року захистила кандидатську дисертацію на тему «Проблеми координації діяльності засобів масової інформації та правоохоронних органів України (за матеріалами вітчизняної преси періоду незалежності)» (кандидат філологічних наук). 2006 року захистила докторську дисертацію на тему «Імідж як складова політичної культури органу державної виконавчої влади України» (доктор політичних наук). В Інституті журналістики КНУ імені Тараса Шевченка пройшла шлях від асистента (2000) до професора (2007).

2009 року підвищувала кваліфікацію в Інституті журналістики і медіа Університету Флорида (США).

До переходу на викладацьку роботу була кореспондентом газети «Радянська (Демократична) Україна», провідним спеціалістом прес-служби апарату Федерації профспілок України, директором редакційно-видавничого комплексу корпорації «ІСА», прес-секретарем Національної ради соціального партнерства при Президенті України. Викладацьку роботу суміщала з практичною діяльністю на різних посадах у системі Міністерства внутрішніх справ, у тому числі прес-секретаря Міністра внутрішніх справ України (2003-2005).

З 2006 року є адміністративним директором політичного клубу української еліти «Київська школа сценування», а також головним редактором журналу «Наукові записки Київської школи сценування». Для корпоративних клієнтів із Австрії проводить семінари та читає лекції з проблематики політичної ситуації в Україні. Співпрацює з радниками Адміністрації Президента України з питань розвитку та реформ.

Автор близько 100 наукових і науково-методичних праць, серед яких:

• Імідж органів внутрішніх справ України (Організація. Управління): Монографія. – 2004. – 288 с.
  • Корпоративний імідж міліції України: Монографія. – 2005. – 144 с.
  • Навчально-методичний комплекс з дисципліни «Конфліктологія» для студентів спеціальності «Журналістика», 2008. – 94 с.
  • Імідж і влада: Навчальний посібник, 2007. – 80 с.

Професійний іміджмейкер. Спеціалізується на формуванні іміджу органів державної виконавчої влади та окремих політиків. Засновник і директор ООО «ПР-група-30».

Хоббі – гірськолижний спорт, автораллі, кайтсерфінг, кік-боксинг, фотографія та digital art.

Одружена. Виховує сина.