#ДобрІЖсправи

«#ДобрІЖсправи» – це соціальний проект започаткований студентками Інституту журналістики – Барковою Вікторією та Власенко Єлизаветою, який має багатогранні складові.

Проект народився у листопаді 2016 року в рамках якого волонтери займалися реалізацією «добрих справ» в Інституті журналістики.

У грудні місяці до дня Святого Миколая було зібрано 29 пакетів з речима, продуктами та канцелярією для 3-х реабілітаційних центрів таких, як:
• Таращанський навчально-реабілітаційний центр І-ІІ ступенів;
• Коцюбинський центр соціальної допомоги та реабілітації для переселенців;
• Оболонський центр соціально-психологічної допомоги та реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями.

15 лютого у Всесвітній день онкохворої дитини, волонтери проекту «#ДобрІЖсправи» відвідали Інститут раку, де відбулося відкриття фотовиставки «Переможці» створеної благодійним фондом «Запорука» та майстер-клас з ліплення із глини для онкохворих дітей. Волонтери проекту «#ДобрІЖсправи» допомагали Інституту журналістики з організацією даного заходу.

Також «#ДобрІЖсправи» став організатором студентського конкурсу з реклами «Green Ads». Під час конкурсу було зібрано 31 роботу студентів, а  журі на чолі з директором Інституту журналістики – Володимиром Володимировичем Різуном,  викладачами Інституту журналістики – Юлією Миколаївною Шафаренко, Костянтином Сергійовичем Шендеровським, фахівцями з рекламних агентств таких, як BBDO, Saatchi&Saatchi разом з іншими експертами обрали найкращі конкурсні роботи, автори яких отримали подарунки.

«Щоб систематизувати такі проекти, ми вирішили створити  брендбук «#ДобрІЖсправи 70 років Інституту журналістики», щоб звернути увагу усіх на величезну кількість соціальних проектів, які відбуваються в інституті та на те, що тут навчаються люди, які готові робити добро, аби цей світ став кращим!» – поділилися своїми враженнями організатори проекту, студентки 4-го курсу Інституту журналістики.