КОРИСНЕ ДЛЯ СТУДЕНТІВ


Горська К., Михайленко В.

Медіаконтент у глобальному вимірі: навчальний посібник

.
Навчальний посібник має на меті дати читачеві комплексне уявлення про медіаконтент, увесь цикл його виробництва та функціонування в умовах цифрових трансформацій галузі.
.
Видання адресоване студентам закладів вищої освіти спеціальності «061-Журналістика», які вивчають курс «Медіаконтент у глобальному вимірі».
.
.Праця буде корисною журналістам, редакторам та іншим фахівцям, що цікавляться сферою медіавиробництва.
.
.

Горська К., Михайленко В.

Медіаконтент у глобальному вимірі: навчально-методичний посібник для самостійної роботи

Навчально-методичний посібник для самостійної роботи з дисципліни «Медіаконтент у глобальному вимірі» призначений для організації ефективної самостійної роботи студентів під час виконання завдань у межах курсу, містить навчальні матеріали та методичні рекомендації з окремих видів самостійної роботи
.

Михайленко В.

Курс лекцій “Теорія твору” електронний посібник

Курс лекцій містить розгляд питань пов’язаних із сучасними підходами до журналістського тексту та покликаний розширити й узагальнити знання про особливості структурно-змістової побудови, загальні механізми створення та специфіку функціонування та сприймання медіатексту відповідно до завдань, що стоять перед засобами масової комунікації на сучасному етапі їх розвитку.

Курс лекцій «Теорія твору й тексту» розкриває загальне уявлення про твір і текст як результати творчості автора, предмет читацького сприймання й розуміння, засоби впливу й самостійні інформаційні системи. Твір і текст в посібнику розглядаються як складні моделі комунікативного акту між автором і реципієнтом. Електронний посібник акумулює сучасні погляди на вирішення найбільш актуальних проблем, що постають перед журналістами у процесі роботи зі словом.

Для студентів і викладачів факультетів журналістики закладів вищої освіти.


Авраменко Ю.

Як написати сценарій туристичного шоу і як діяти, коли все пішло не за сценарієм

Жодне успішне тревел-шоу або тревел-блог не відбулося б без ведучого, блогера чи журналіста в кадрі.

Цінність тревел-шоу в тому, що люди, сидячи перед телевізором або комп’ютером, отримують ваш досвід подорожей.

І звичайно ж тут має бути людина в кадрі, яка яскраво і в деталях передає глядачеві свої емоції, відчуття, ділиться своїми думками й досвідом.

Тому глядачам потрібен він – мандрівник, який втілить усі їхні мрії і фантазії.

І хоча в тревел-проектах за кадром стоїть багато людей (на етапі підготовки, на зйомці, на пост-продакшені), глядач все одно все бачить і сприймає виключно через дії ведучого.


Горська К.

Лекція «Об’єкти та суб’єкти авторського права» з дисципліни «Авторське право».

Для студентів магістерської освітньо-професійної програми «Туристична журналістика» Навчально-наукового інституту журналістики Київського національного університету імені Тараса Шевченка.